Menu Zamknij

Laser S-CO2 DANA

Jest to urządzenie renomowanej marki cechujące się wysoką jakością, innowacją, funkcjonalnością, niezawodnością. Zabiegi z wykorzystaniem lasera S-CO2 VAGINAL w nowoczesnej ginekologii estetycznej prowadzą do zmniejszenia wiotkości śluzówki pochwy, zwiększenia napięcia tkanek, podwyższenia elastyczności i stopnia nawilżenia błony śluzowej pochwy, eliminują objawy zespołu rozluźnienia pochwy oraz nietrzymania moczu.

REWITALIZACJA POCHWY LASEREM

Jest to nieinwazyjna, niechirurgiczna, bezpieczna i bezbolesna procedura medyczna prowdząca do obkurczenia i odbudowy błony śluzowej pochwy, zmniejszanie obwodu pochwy oraz wzrostu jej elastyczności i nawilżenia.

Nietrzymanie moczu
Leczenie z wykorzystaniem lasera

Nieinwazyjna, niechirurgiczna, bezpieczna i bezbolesna procedura medyczna, prowadządza do zmniejszenia wiotkości śluzówki pochwy, zwiększenia napiecia tkanek, powiększenia elastyczności i stopnia nawilżenia błony śluzowej pochwy, eliminując objawy zespołu rozluźnienia pochwy oraz nietrzymania moczu

LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU Z WYKORZYSTANIEM LASERA S-CO2 VAGINAL TO BEZPIECZNY, POZWALAJĄCY NA PEŁNĄ KONTROLĘ ZABIEG. PODCZAS ZEBIEGU DO WNĘTRZA POCHWY ZA POMOCĄ PROWADNICY WPROWADZONA JEST SPECJALNA GŁOWICA, WYPOSAŻONA W SKANER, KTÓRA W SPOSÓB KONTROLOWANY WYKONUJE SZEREG KOLUMN ABLACYJNYCH, DOPROWADZAJĄCE DO PUNKTOWYCH USZKODZEŃ BŁONY ŚLUZOWEJ. STYMULUJE TO FIBROBLASTY DO ODBUDOWY WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH, A W EFEKCIE KOŃCOWYM PROWADZI DO REGENERACJI OKOLIC CEWKI MOCZOWEJ

REDUKCJA BLIZN

Blizny po cięciu cesarskim, blizny poopreacyjne, po nacięciu krocza

Usuwanie blizn

Pod wpływem lasera następuje przebudowa blizny polegająca na jej wyrównaniu, odzyskaniu jędrności i elastyczności oraz kolorytu skóry.

Laser S-CO2 VAGINAL

Wyposażony jest w specjalny skaner frakcjonujący, wykonuje kontrolowane nakłuwania ablacyjne w bliźnie i jej okolicach,dodatkowo podgrzewając je, powodując unieruchomienie procesów przebudowy włókien kolagenowych i elastycznych.

Zabieg

Zabieg trwa około 5 minut, jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, obszar pochwy poddawany zabiegowi jest zaczerwieniony z lekkim obrzękiem utrzymującym się kilka godzim. Mogą pojawić się mikroskopijne strupki, które zazwyczaj ulegają złuszczeniu do siedmiu dni.

Efekty

Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując 3-6 zabiegów, w zależności od rodzaju blizny i jej wielkości oraz wieku